Beseda v knihovně v Břeclavi

16.11.2010 06:43

Dne 1. října se žáci 1. – 4. ročníku vypravili do Břeclavi na besedu s výtvarníkem a ilustrátorem Adolfem Dudkem. Při vstupu do knihovny jsme vůbec netušili, jak hezké chvilky máme před sebou. Pan Dudek byl velmi energický muž, z kterého sršel elán, vtip a radost z práce, kterou vytváří hlavně pro mladé čtenáře.

Nejenom, že dětem představil ilustrace knih, ale ukázal jim, jak jednoduché je malovat, když člověk chce. Měl připraveno mnoho soutěží a do jeho besedy se zapojily všechny zúčastněné děti i p. učitelky.

Čas vymezený pro tuto besedu uletěl jak voda a my jsme se neradi s ilustrátorem loučili.

Byl to pro všechny velmi hezký zážitek.                                                                                                                             B.Čejková