Beseda v ZŠ Lednice o stavebnictví

30.08.2011 13:49

 

Naše škola byla vybrána na besedu o  stavebnictví v rámci projektu „Moje volba-moje budoucnost“. Úvodem nás provedl ředitel okresní hospodářské komory Břeclav  pan Šindelář, poté začala prezentace o ŠOŠ Bosonohy Brno a o tom , jak postupovat při stavbě domu.Touto prezentací nás provázeli právě ředitel a zástupce SOŠ Bosnohy. Dozveděli jsme se toho hodně o stavebních oborech jako jsou klempíři, tesaři, truhláři, zedníci a pokrývači. Pan ředitel SŠ nás seznámil se  vzdělávacím programem a aktivitami této střední odborné  školy a s tím co dělat, když stavíme dům. Dnes už víme, že stavebnictví se dělí na dopravní, pozemní, vodní a sociální. Pánové nám pro větší názornost ukázali různé zednické nástroje a nakonec jsme vyplnily dotazníky. Beseda se nám všem moc líbila , protože si myslíme že vědět něco o stavbách je velmi důležité.