Děvčata přivezla zlato!

30.11.2009 13:46

V pátek 27.11.2009 volejbalový oddíl TJ Lokomotiva  pořádal v břeclavské sportovní  hale turnaj v  přehazované. Sjela se zde děvčata z celého regionu Břeclav.

 Naše škola měla trojí zastoupení . Jedno mladší a dvě starší družstva

Zpočátku se zdálo, že všechny naše skupiny budou první, ale přece jenom mladší děvčata nevydržela psychicky a podlehla Lanžhotu a Mikulovu. Takže si po urputném a dlouhém boji odvezla krásnou bronzovou medaili - (Vargová Káťa, Fialová Kristýna, Cabalová Nikola, Pšurná Karolína, Podrazilová Marcela, Zugarová Dominika, Machalová Sabina)

Starší děvčata - skupina B (Vetráková Lucie, Horsáková Katka, Miklínová Kristyna, Pochylá Lucie, Peková Andrea a Podškubková Valentina). Tato děvčata také hrála velmi dobře, ale nakonec skončily čtvrté.

Nejsilnější  družstvo -  skupina A (Wunchová Denisa, Vyhnálková Anna, Domkovičová Míchaela, Tučková Tereza, Peprníčková Monika a Malatová Lucie) neměly pořádného soupeře. Všechna družstva  bez jediné chybičky porazily a dostaly se do finále. Zde se utkaly se ZŠ Břeclav Slovácká to byl nádherný zápas . Muselo se hrát na tři sety, ale nakonec jsme vyhrály 17:15 .

Blahopřejeme!!!

                                                     Mgr. Dagmar Košťálová

Podívejte se na "video" -    https://www.youtube.com/watch?v=LDHJmhwbciM