Návštěva divadla Polárka a vánočního Brna

17.01.2011 11:26

 Již několik let navštěvují děti z naší školy v předvánočním období město Brno. I letos se žáci 1. 2. a 4. ročníku vydali dne 21. prosince nasát vánoční atmosféru do Brna, které má vždy nádhernou výzdobu na náměstí  Svobody. Překrásný dřevěný betlém byl umístěn vedle vánočního stromu. Všem se nám líbil a celou atmosféru dokreslila živá zvířata, která si mohl každý návštěvník prohlédnout.

Když jsme se dostatečně nabažili, vyrazili jsme na obchůzku stánků s vánočními dárky. Rozzářené oči a spokojené úsměvy dětí nám potvrdily, že akce se vydařila.

Ale to nebyl konec našeho výjezdu do Brna. Po krásném naladění nás čekalo představení v divadle Polárka. Zhlédli jsme pohádku Mrazík. Provedení bylo naprosto netradiční, ale na kouzlu pohádky to vůbec neubralo. Naopak.

Plni krásných zážitků a s dárky v batůžcích jsme se vydali na cestu domů. Již teď se všichni těšíme na další vánoční návštěvu v Brně.                                                                                              B.Čejková