Recitační soutěž - 5. třída

15.12.2010 18:49

 15.12. se konala recitační soutěž dětí z 5. třídy. Všichni soutěžící si připravili básničky - ať už moderní, vetšinou vtipné, nebo klasické. Každý přistupoval k soutěži zodpovědně, ale někdy sehrála své tréma. A to pak soutěžící přednášel jako o závod, aby už seděl mezi diváky. Není se čemu divit. Jako obecenstvo byli pozváni žáci a žákyně z osmé třídy a samozřejmě nesoutěžící děti z třídy páté. Přesto měla porota (p. uč. M.Dostálová, J. Pánková a P. Dolečková) velmi těžký úkol vybrat toho nejlepšího recitátora. 

Výsledky:     1. místo    LEONA HEJÁTKOVÁ

                     2. místo    SÁRA ŠPATKOVÁ

                     3. místo    LUCIE KOULOVÁ

 

Další soutěžící (bez uvedení pořadí):

MAREK  DOMKOVIČ

RŮŽENA  NAGYOVÁ

TOMÁŠ  SUCHOMEL

MICHAL  KABÁT

SIMONA  SUCHYŇOVÁ

MICHAELA  NOVOTNÁ

Všem soutěžícím blahopřeji.  Mgr. Jana Pánková

 

Fotogalerie: Recitační soutěž - 5. třída