Recitační soutěž - 6. - 9. třída - 11.1.2011

12.01.2011 09:55

Mladší kategorie (6. - 7. třída)  

1. místo    P. Kupča            6.A

2. místo    A. Dohnalíková   6.A

3. místo    J. Svoboda        7.A

4. místo    A. Redková        7.A 

Starší kategorie (8. - 9. třída)

1. místo    M. Nejezchleba    8.B

2. místo    T. Tučková          9.B

3. místo    A. Petrášová        8.A

4. místo    L. Kodlová           9.B

               V. Nekula            8.A

                                                    GRATULUJEME VŠEM!!!

Recitační soutěž

V úterý 11.1.2011 jsme se místo odpoledního vyučování shromáždili ve třídě 7.A. Nejprve jsme si poslechli mladší žáky ze šestých a sedmých tříd. Porota posupně vybízela žáky k recitaci a každého spravedlivě ohodnotila. Popravdě jsem je moc nevnímala, protože na mě doléhala nervozita, ale myslím, že jsem v tom nebyla sama.

Půl hodinka uběhla jako voda, výherci dostali ceny a přišla řada na nás. Některé básně byly kratší, jiné delší. U některých jsme se i rozveselili. Poslouchali jsme básně od mnoha autorů, ale většina si vybrala básně ze sbírky K. J. Erbena - Kytice. Někdy jsem byla i vyděšená, když jsem zjistila, že mnoho básní bylo o tolik delší než ta moje.

A bylo tu vyhodnocení. Nikdo netušil, kdo nakonec vyhraje. Bodování bylo tak těsné, že se umístili i dva žáci na shodném místě. Myslím, že výsledky přednášejících byly velmi dobré a každým dalším rokem se to bude jen zlepšovat.                                Anna Petrášová, 8.A

                

Fotogalerie: Recitační soutěž - 6. - 9. třída