Pejsci v družině
Do odpolední družinky za námi přišla vzácná návštěva. V rámci našeho programu „Křeslo pro hosta“ jsme si tentokrát pozvali paní Renatu a její úžasné pejsky. Paní Renata cvičí pejsky na canisterapii. Vysvětlila nám, co takový pejsek musí umět, aby složil zkoušky a taky, co takový pejsek vlastně dělá. Vyzkoušeli jsme si, že se ani jeden ze tří pejsků vůbec nebojí doteků. Po slepu jsme se pokusili připevnit kolíček na jejich pracovní vestičku, dávali jim mls ze lžičky a pod nejzkušenějším jsme dokonce podlézali. Všichni tři pejsci byli skvělí. Na závěr jsme si lehli na zem a paní vychovatelka nám dala psí mlsotu na záda, na povel pejsci velmi opatrně mezi námi procházeli a všechny mlsy z nás snědli. Byla to opravdu legrace a zábava. Moc děkujeme paní Renatě za krásné odpoledne.
Mgr. Gabriela Kokrhelová
Vychovatelka ŠD II








