Předškoláci

Zápis do Základní školy Lednice

Vážení rodiče,

Prezenční způsob zápisu do základní školy je stanoven na čtvrtek 21. 4. 2022.

Při prezenční formě zápisu:

• Vytiskněte vyplněnou elektronickou přihlášku a podepište ji. (Je možné ji vytisknout a podepsat i ve škole)
  • V den zápisu ji přineste do budovy školy. Dále budete potřebovat svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.
  • Ve škole vyplníte další část zápisového listu.

Pokud to epidemiologická situace dovolí, proběhne zápis za přítomnosti zapisovaných dětí a jejich rodičů v budově č.p. 365 (u náměstí)

Vzhledem k nepředvídatelné epidemiologické situaci je však možné, že bude zápis probíhat dálkovým způsobem.

Při dálkové formě zápisu: (termín je stanoven na období od 19. 4. 2022 do 27. 4. 2022):

• Vyplňte elektronickou přihlášku, vytiskněte a podepište.
  • Pořiďte kopii rodného listu dítěte.
  • Toto vše doručte na ředitelství školy – osobně, poštou nebo prostřednictvím OSOBNÍ datové schránky (nelze použít datovou schránku zaměstnavatele nebo firemní, ani OSVČ).
  • Veškerá další potřebná komunikace pak bude probíhat prostřednictvím uvedeného emailu.

Bližší informace k formě a průběhu zápisu zveřejníme v průběhu dubna 2022.

Přihláška ke studiu na naší škole

Vážení rodiče,

z důvodu provázanosti přihlášky do školy s naším evidenčním systémem Vás žádáme o vyplnění zápisového listu – přihlášky do naší základní školy on-line. Na adrese https://zslednice.edupage.org/register/

Vyplněním Elektronické přihlášky, jste učinili první krok k zápisu Vašeho dítěte do Základní školy Lednice.

(V části POZNÁMKY v závěru elektronické přihlášky prosím uveďte zdravotní omezení Vašeho dítěte a další informace, které by mohly mít vliv na průběh vzdělávání.)

(Telefonní čísla je nutné zadat, jako tři mezerou oddělené trojice čísel. Pokud se Vám odeslání přihlášky nezdaří a objeví se vyplňovací políčka zabarvená růžovou barvou, je v těchto polích chyba. Opravte ji a přihlášku  odešlete. Na e-mail Vám přijde potvrzení o přijetí přihlášky do systému.)

Mgr. Stanislav Straškrába, ředitel školy