Vážení rodiče,

na základě doporučení ministra zdravotnictví ze dne 22. 9. 2020 vyhlašuji na pátek 25. 9. 2020 VOLNÝ DEN (ředitelské volno).

Důvodem je zhoršená epidemiologická situace. Volný pátek a pondělní státní svátek umožní dětem být CELÉ ČTYŘI DNY mimo skupinu spolužáků. Tím se může epidemiologická situace v rámci školního prostředí zlepšit. Sníží se tedy i RIZIKO PŘÍPADNÉHO ŠÍŘENÍ NÁKAZY, nařizování karantén a uzavírání tříd či školy na delší dobu.

Žáci druhého stupně budou všichni doma. Pokud se Vám nepodaří zajistit hlídání pro některé žáky prvního stupně, pak můžete využít možnosti hlídání ve školní družině od 7,30 hodin do 14,00 hodin. Žáci, kteří budou ve školní družině, mají zajištěný oběd ve školní jídelně. Pro ostatní žáky školní jídelna nevaří.

Smyslem tohoto volného dne je na co nejdelší dobu izolovat žáky ze školního – možného infekčního prostředí. Proto je důležité, aby nejlépe všichni žáci zůstali doma.

Ve škole, v tento volný den, dojde k intenzivní desinfekci všech prostor.

Pokud vaše dítě půjde v pátek do školní družiny, sdělte tuto informaci prosím co nejdříve – nejpozději do čtvrtka 24. 9. 2020 do 10,00 hodin TŘÍDNÍM UČITELŮM.

Mgr. Stanislav Straškrába, ředitel školy

Značky: